Modernizare străzi
Locuințe
Sesizări si propuneri

Acte necesare

DISPOZITIA NR.116 stabilire loc afisaj electoral

Circumscriptii electorale, delimitarea si numerotarea sectiilor de votare

Raport cu delimitarille aferente UAT

Lista Consilierilor Locali validati la alegerile locale din 05.06.2016

Nr. Crt Nume si Prenume Partid Telefon
1. ANDREI IONUT – BOGDAN P.N.L. 0722.174.063
2. AVRAM CRISTIAN P.S.D. 0744.271.271
3. COSTACHE RAZVAN – NICOLAE P.S.D. 0721.994.057
4. DATCU OANA – AMALIA P.S.D. 0723.656.426
5. DOBRIN FLORIAN P.N.L. 0768.916.174
6. ELEFTERIE GHEORGHE P.S.D. 0721.222.017
7. GHEORGE IULIAN P.M.P. 0747.702.200
8. MARSOVINA DORU
P.S.D. 0769.647.887
9. MIRCEA VICTOR – ADRIAN P.S.D. 0722.362.383
10. MUNTEANU STEFAN – LIVIU P.S.D. 0740.071.235
11. PANDELE MIHAITA – COZMIN P.S.D. 0757.068.093
12. SANDU CONSTANTIN P.S.D. 0766.424.195
13. TIGANASU IONUT P.S.D. 0730.118.599
14. VASILE IULIAN – ALEXANDRU P.N.L. 0723.153.134

ANEXA la H.C.L. nr. 41/28 iunie 2016
Privind organizarea comisiilor de specialitate ale
Consiliului Local Balotești, pe domenii de activitate

COMISIA Nr. 1 – pentru agricultură, activități economic-financiare, budget, finanțe și comerț, în următoarea componență:

  1. DATCU OANA – AMALIA – președinte
  2. ELEFTERIE GHEORGHE – secretar
  3. ȚIGANASU IONUȚ – membru
  4. DOBRIN FLORIAN – membru
  5. GHEORGHE IULIAN – membru

COMISIA Nr. 2 – pentru activități socio-culturale, culte, învățământ, sănătate și familie, în urmatoarea componență:

  1. MIRCEA VICTOR – ADRIAN – președinte
  2. PANDELE MIHAIȚA – COZMIN – secretar
  3. COSTACHE RAZVAN – NICOLAE – membru
  4. VASILE IULIAN – ALEXANDRU – membru
  5. ANDREI IONUȚ – BOGDAN – membru

COMISIA Nr. 3 – pentru amenajarea teritoriului și urbanism, realizarea lucrărilor publice, conservarea monumentelor istorice și de arhitectura, protecția mediului și turism, în urmatoarea componență:

  1. AVRAM CRISTIAN – președinte
  2. MARȘOVINA DORU – secretar
  3. COSTACHE RAZVAN – NICOLAE – membru
  4. ANDREI IONUȚ – BOGDAN– membru
  5. VASILE IULIAN – ALEXANDRU – membru

COMISIA Nr. 4 – pentru muncă, protecție socială, protecție copii, tineret și sport, în următoarea componență:

  1. SANDU CONSTANTIN – președinte
  2. DATCU OANA – AMALIA – secretar
  3. MUNTEANU ȘTEFAN – LIVIU – membru
  4. GHEORGHE IULIAN – membru

COMISIA Nr. 5 – juridică, de ordine publică și de disciplină, servicii publice și integrare europeană, în urmatoarea componență:

  1. PANDELE MIHAIȚA – COZMIN – președinte
  2. MIRCEA VICTOR – ADRIAN – secretar
  3. ELEFTERIE GHEORGHE – membru
  4. DOBRIN FLORIAN – membru
  5. MUNTEANU ȘTEFAN – LIVIU – membru